DLACZEGO YOLO?

NOWOCZESNOŚĆ - w YOLO oznacza innowacyjne, ale zarazem ułożone i usystematyzowane podejście do zarządzania. Pozwala to określić jasne i przejrzyste cele, na bieżąco monitorować ich realizację, a potem odpowiednio premiować. Wszystko po to, by działać sprawniej, skuteczniej i efektywniej.

STABILNE FUNDAMENTY FIRMY -  YOLO to spółka notowana na GPW, z 20-letnią historią w branży finansowej. Praca dla takiej firmy oznacza nie tylko bezpieczeństwo finansowe, ale przede wszystkim możliwość przyswojenia najwyższych standardów pracy i pozyskania świetnych rekomendacji na przyszłość.
„Co dla mnie oznacza, że pracuję w spółce giełdowej? Na pewno więcej pracy przy sprawozdawczości. A poważniej, cieszę się, że pracuję w jedynej w naszym regionie firmie, która spełnia tak wymagające kryteria i wysokie standardy. To pozwala mi także czuć się pewniej jako pracownikowi.” – Joanna

DYNAMIKA ROZWOJU – sprawia, że nieustannie pojawiają się nowe wyzwania i projekty. Pociąga to za sobą konieczność ciągłego doskonalenia i nabywania nowych umiejętności. Jednocześnie, rozwój firmy oznacza także większe możliwości awansu i rozwoju zawodowego.
„Trzeba się przyzwyczaić, że w YOLO nie można się przyzwyczajać. Jak teraz, kiedy przed nami wejście na rynek pożyczek konsumenckich, temat szczególnie mi bliski, bo w ten projekt włożyłem dużo własnej pracy.” – Maciej

PRACA Z NAJLEPSZYMI – w YOLO pracują eksperci w swoich dziedzinach:  finansach, IT, sprzedaży i marketingu. To od nich pracownicy uczą się nowych umiejętności, zdobywają praktyczną wiedzę i potrzebne doświadczenie.
„W YOLO nauczyłem się, jak wiedzę teoretyczną skutecznie wykorzystać w praktyce. Tak naprawdę dopiero to połączenie pozwoliło mi stać się prawdziwym ekspertem w zawodzie.” – Adam

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWE – wynagrodzenie, motywujące premiowanie za realizację celów zawodowych i możliwość udziału w programie menedżerskim, który pozwala na objęcie akcji YOLO.

INTEGRACJA – nie samą pracą żyjemy. YOLO od zawsze organizowało oryginalne wydarzenia integracyjne. Do dyspozycji wszystkich pracowników jest też tzw. „pokój uciech”, w którym można pograć w piłkarzyki lub na konsoli. Pracownicy YOLO także chętnie angażują się i integrują podczas działań społecznych, wspólnie pracując na rzecz lokalnych społeczności.
„Pewnie nie bylibyśmy tak zgranym zespołem w pracy, gdyby nie to, że doskonale czujemy się w swoim towarzystwie także po wyjściu z biura. I nie chodzi tu tylko o integrację podczas zabawy. Czasami dobrze jest wspólnie pomachać łopatą czy zorganizować Mikołajki dla dzieciaków z okolicy.”– Tomek