Kim jesteśmy?

Jesteśmy 30-osobowym zespołem kreatywnych, innowacyjnych i doświadczonych specjalistów. Realizujemy ambitny cel udzielania pożyczek konsumenckich w modelu, jaki jeszcze na polskim rynku nie funkcjonuje. Jesteśmy zmotywowani i zdeterminowani do zbudowania nowej, lepszej jakości na rynku pożyczek pozabankowych. 

Bazujemy na 20-letnim doświadczeniu zdobytym na rynku finansowym pod marką P.R.E.S.C.O. Bogate doświadczenie zdobywane przez lata działalności pozwala nam tworzyć wyjątkową ofertę idealnie wpisującą się w potrzeby rynku. 
 

Co jest dla nas ważne?

YOLO to organizacja, która nie wzoruje się na innych, a wyprzedza swój czas, to firma bardziej przyjazna klientowi niż wszystkie inne, to firma z którą współpraca niesie satysfakcję i zadowolenie.

Nasza filozofia prowadzenia biznesu opiera się dwóch filarach – budowaniu relacji z Klientem i tworzeniu wartości dodanej dla akcjonariuszy. O naszej skuteczności dowiedliśmy realizując w pierwszej połowie 2016 r. transakcję, która pozwoliła zakończyć z satysfakcjonującym wynikiem finansowym działalność na rynku obrotu wierzytelnościami w Polsce. 
 


KRZYSZTOF, PREZES ZARZĄDU

Produkt ma być łatwy, elastyczny, przyjazny, dostępny!

Czas zrewolucjonizować rynek pożyczkowy. Przestarzałym pożyczkom, drogim chwilówkom i bankowej biurokracji mówmy - NIE!  YOLO to zupełnie inne, nowoczesne standardy, to wygoda i elastyczność. A to wszystko w przystępnej cenie. Dlatego właśnie z YOLO – możesz więcej!

 

 

KAMIL, CZŁONEK ZARZĄDU, DYREKTOR FINANSOWY

Jeżeli wydawanie pieniędzy może być „oszczędne”, to tylko z YOLO.

Zadbaliśmy o odpowiednią konstrukcję produktu: bez haczyków prawnych, ubezpieczeń, ukrytych opłat, czy prowizji „małym drukiem”. Korzystając z naszych usług Klient może być pewien, że zapłaci tylko za udostępnienie tych środków, które faktycznie wyda.

 

Co oferujemy?

Oferujemy produkt maksymalnie skrojony do potrzeb, a przy tym pozbawiony ukrytych prowizji, kosztów, czy kruczków prawnych.

 
POŻYCZKA YOLO - doskonale znana klientom pożyczka ratalna. Spłata mniej obciąża domowy budżet z uwagi na bieżące, comiesięczne regulowanie zobowiązania. 

 
KARTA TRZYNASTKA -  charakteryzuje się wygodnym, elastycznym terminem spłaty i wielkością spłaty uzależnioną od środków faktycznie wykorzystanych przez klienta. Produkt jest podobny do mechanizmów stosowanych w przypadku kart kredytowych, dystrybuowany na kartach o wielu atrakcyjnych wzorach. Pożyczka idealna dla osób, które mogą sobie pozwolić na spłatę jednorazową.